Сейф для зберігання цінностей/ пістолета
Параметри сейфа:
товщина металу дверей 1,5мм та корпусу 1,2мм
Зовнішні габарити:
Висота: 25 см
Ширина: 30 см
Глибина: 25 см
Вага 6 кг
Порошкове фарбування.
При замовленні товару від 1 одиниці - передоплата 500 грн за 1 шт.
Параметри сейфа:
товщина металу дверей 1,5мм та корпусу 1,2мм
Зовнішні габарити:
Висота: 25 см
Ширина: 30 см
Глибина: 25 см
Вага 6 кг
Порошкове фарбування.
При замовленні товару від 1 одиниці - передоплата 500 грн за 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Товщина металу | 1.2 мм |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 1.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість секцій | 1 |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Загальні | |
| Вага | 6 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип замка | Ключовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴




