
Сейф меблевий для документів / пістолета / цінностей
2 690 ₴
- В наявності
- Код: С-м/т
+380 (95) 936-90-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надійний сейф з трейзером для зберігання документів, коштовностей, пістолета.
Параметри сейфа:
товщина дверей 1,5мм і корпусу 1,2мм
Зовнішні габарити:
Висота: 300 мм
Ширина: 400 мм
Глибина: 350 мм
Вага 10,5 кг
В сейф поміщаються документи формату A4.
порошкове фарбування
отвір для анкерного кріплення
При замовленні товару від 1 одиниці - передоплата 500 грн за 1 шт.
Параметри сейфа:
товщина дверей 1,5мм і корпусу 1,2мм
Зовнішні габарити:
Висота: 300 мм
Ширина: 400 мм
Глибина: 350 мм
Вага 10,5 кг
В сейф поміщаються документи формату A4.
порошкове фарбування
отвір для анкерного кріплення
При замовленні товару від 1 одиниці - передоплата 500 грн за 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 1.2 мм |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 1.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість секцій | 2 |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | вбудовані сейфи та схованки, збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 300 мм |
| Зовнішня ширина | 400 мм |
| Зовнішня глибина | 350 мм |
| Загальні | |
| Вага | 10.5 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 690 ₴




