Екран для кондиціонера КзК5.
Розмір екрану для кондиціонерів типу 7,9: ш850, в670, г500.
Вартість 3 000 грн.
Розмір екрану для кондиціонерів типу 12: ш900, в700, г550.
Вартість 3 150 грн.
При виборі розміру екрану потрібно враховувати, що відстань від землі до ламелі (планки, на якій буде стояти кондиціонер) 10см.
Виконує як декоративну, так і функцію кріплення.
Кріплення: на утеплювач.
Виготовляється екран з оцинкованого металу (t=0,9мм).
Кріплення з оцинкованого металу (t=2мм).
Покривається порошковою фарбою, колір чорний глянцевий або матовий, можливі інші кольори за додаткову плату (додатково 250 грн до ціни).
Дизайн екрану може бути будь який із переліку запропонованих (10 варіантів) або ж індивідуальний (за погодженням).
Екран виготовляється терміном від 15 робочих днів як індивідуальний виріб під замовлення із повною (100%) передоплатою.
Ми надсилаємо корзини у флет-палетах через Нову пошту — це найнадійніший спосіб доставки. Якщо ви вирішуєте відмовитися від цієї опції, ми, на жаль, не зможемо гарантувати безпечне транспортування.
Перед монтажем потрібно самостійно підібрати тип кріплення (дюбелі, болти, шпильки) виходячи з типу матеріалу стіни (місця кріплення).
Товар належної якості, виробленого і придбаного покупцем спеціально по його індивідуальним замовленням, поверненню не підлягає.
| Основні | |
|---|---|
| Вид запчастини | Захисний екран |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Висота | 670 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
- Ціна: від 3 150 ₴





Відправка з 23 квітня 2026