
Сейф офісний для документів та цінностей 120 см
6 900 ₴
- В наявності
- Код: С-оф 120 см
+380 (95) 936-90-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надійний сейф з трейзером для зберігання документів та інших цінностей.
Параметри сейфа:
товщина дверей 2мм і корпусу 1,5мм
Зовнішні габарити:
Висота: 1200 мм
Ширина: 400 мм
Глибина: 350 мм
Вага 28,5 кг
В сейф поміщаються документи формату A4.
порошкове фарбування
При замовленні товару від 1 одиниці - передоплата 500 грн за 1 шт.
Параметри сейфа:
товщина дверей 2мм і корпусу 1,5мм
Зовнішні габарити:
Висота: 1200 мм
Ширина: 400 мм
Глибина: 350 мм
Вага 28,5 кг
В сейф поміщаються документи формату A4.
порошкове фарбування
При замовленні товару від 1 одиниці - передоплата 500 грн за 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Два ключових |
| Товщина металу | 1.5 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість секцій | 4 |
| Наявність трейзера | Так |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1200 мм |
| Зовнішня ширина | 400 мм |
| Зовнішня глибина | 350 мм |
| Загальні | |
| Вага | 28.5 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 900 ₴


