Урна вулична для сміття, об'ємом 25 л призначена для встановлення біля приватних будинків, офісів, магазинів, АЗС, бізнес центрів.
Виготовлена з металу, товщиною 1 мм, покритого порошковою фарбою чорного кольору, що запобігає виникненню корозії.
Урна перекидного типу, тому легко очищається. Дно урни має отвори для стікання води під час дощу.
При замовленні товару накладеним платежем передоплата 500 грн за шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 25 л |
| Тип | Бак для сміття |
| Вага | 5 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пофарбований метал |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Кришка | Немає |
| Довжина | 320 мм |
| Комплектація колесами | Немає |
| Користувацькі характеристики | |
| Встановлення урни | Кріплення до поверхні |
| Отвір для сміття | Зверху |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 720 ₴







