Урна вулична для сміття з деревом призначена для встановлення біля приватних будинків, офісів, магазинів, АЗС, бізнес-центрів.
Виготовлена з металу, покритого порошковою фарбою чорного кольору, що запобігає виникненню корозії та соснової вагонки, покритої імпрегнатом (антисептиком для дерева), що захищає від гниття, цвілі й агресивних атмосферних чинників, колір — каліфорнійська секвоя.
Сміттєвий бак урни в комплекті та виготовлений із металу, що легко очищається, має отвори для стікання води під час дощу. Об'єм бака 45 л.
При замовленні товару накладеним платежем передоплата 500 грн за шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 45 л |
| Тип | Бак для сміття |
| Вага | 18 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пофарбований метал |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Кришка | Немає |
| Довжина | 370 мм |
| Комплектація колесами | Немає |
| Виробник | SEQUOIA |
| Користувацькі характеристики | |
| Встановлення урни | Кріплення до поверхні |
| Отвір для сміття | Зверху |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 530 ₴









