Урна вулична для сміття з деревом і попільничкою, призначена для встановлення біля приватних будинків, офісів, магазинів, АЗС, бізнес-центрів.
Урна виготовлена з металу, покритого порошковою фарбою чорного кольору, що запобігає виникненню корозії та соснової вагонки, покритої імпрегнатом (антисептиком для дерева), що захищає від гниття, цвілі й агресивних атмосферних чинників, колір — каліфорнійська секвоя.
Сміттєвий бак урни в комплекті, виготовлений з оцинкованого металу витягнутий і легко очищається, має отвори для стікання води під час дощу. Об'єм бака 50 л.
Також урна має попільничку, яка легко очищується за рахунок дна, яке виймається.
При замовленні товару накладеним платежем передоплата 500 грн за шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 50 л |
| Тип | Бак для сміття |
| Вага | 22 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пофарбований метал |
| Висота | 815 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Кришка | Немає |
| Довжина | 370 мм |
| Виробник | SEQUOIA |
| Користувацькі характеристики | |
| Встановлення урни | Кріплення до поверхні |
| Отвір для сміття | Зверху |
- Ціна: 3 825 ₴







