Урна вулична для сміття з попільничкою об'ємом 50 л призначена для встановлення біля приватних будинків, офісів, магазинів, АЗС, бізнес-центрів.
Виготовлена з металу, завтовшки 1 мм, покритого порошковою фарбою чорного кольору запобігає виникненню корозії.
Дно урни має отвори для стікання води під час дощу.
Попільничка легко очищується за рахунок дна, яке виймається.
При замовленні товару накладеним платежем передоплата 500 грн за шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бак для сміття |
| Вага | 13.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пофарбований метал |
| Об`єм | 50 л |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Кришка | Немає |
| Довжина | 410 мм |
| Комплектація колесами | Немає |
| Користувацькі характеристики | |
| Встановлення урни | Кріплення до поверхні |
| Отвір для сміття | Зверху |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 395 ₴








