Урна вулична для сміття з попільничкою об'ємом 40 л призначена для встановлення біля приватних будинків, офісів, магазинів, АЗС, бізнес-центрів.
Виготовлена з металу завтовшки 1 мм, покритого порошковою фарбою чорного кольору запобігає виникненню корозії.
Дно урни має отвори для стікання води під час дощу.
Попільничка легко очищується за рахунок дна, яке виймається.
При замовленні товару накладеним платежем передоплата 500 грн за шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 40 л |
| Тип | Бак для сміття |
| Вага | 14 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пофарбований метал |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Кришка | Немає |
| Довжина | 400 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Корпус урни | Стаціонарний |
| Встановлення урни | Кріплення до поверхні |
| Отвір для сміття | Зверху |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 476 ₴








