
Сейф для зброї на 2 одиниці з поличками, висота 125 см
3 595 ₴
- В наявності
- Код: С125-2
+380 (95) 936-90-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надійний сейф для 2 одиниць зброї з поличками
Параметри сейфа:
- товщина металу дверей 2 мм, корпусу 1,5 мм
Зовнішні розміри:
- висота 125 см
- ширина 29 см
- глибина 25 см
Вага 22 кг
порошкове фарбування
ложемент (тримач) для 2 одиниць зброї
дно сейфа покрито ковроліном
отвір для анкерного кріплення
При замовленні товару від 1 одиниці - передоплата 500 грн за шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 1.5 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість секцій | 2 |
| Наявність трейзера | Ні |
| Вид сейфа | збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1250 мм |
| Зовнішня ширина | 290 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Загальні | |
| Вага | 23.5 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Кількість збройових дул | 2 |
| Кількість автоматних дул | 2 |
| Максимальна висота дула | 1200 мм |
| Килимок | 1 |
| Ложементи | 2 |
| Поличний блок | 3 |
| Призначення | Для всіх типів зброї |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 595 ₴



