Сейф для зберігання 2 одиниць зброї з трейзером (внутрішнє відділення на замку)
Параметри сейфа:
- товщина металу дверей 2 мм, корпусу 1,5 мм
Зовнішні розміри:
- висота 110 см
- ширина 30 см
- глибина 24 см
Вага 22 кг
порошкове фарбування
ложемент (тримач) для 2 одиниць зброї
дно сейфа покрито ковроліном
отвір для анкерного кріплення
При замовленні товару від 1 одиниці - передоплата 500 грн за 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Два ключових |
| Товщина металу | 1.5 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість секцій | 2 |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1100 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
| Зовнішня глибина | 240 мм |
| Загальні | |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Кількість збройових дул | 2 |
| Кількість автоматних дул | 2 |
| Максимальна висота дула | 1050 мм |
| Килимок | 1 |
| Ложементи | 2 |
| Відділення для патронів | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 550 ₴



