
Сейф для зброї на 1 одиницю з трейзером, висота 125 см
3 195 ₴
- В наявності
- Код: С125/1-тр
+380 (95) 936-90-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сейф для зберігання 1 одиниці зброї з трейзером (внутрішнє відділення на замку)
Параметри сейфа:
- товщина металу дверей 1,5 мм, корпусу 1,2 мм
Зовнішні розміри:
- висота 125 см
- ширина 24 см
- глибина 16 см
Вага 14,5 кг
порошкове фарбування
ложемент (тримач) для 1 одиниці зброї
дно сейфа покрито ковроліном
отвір для анкерного кріплення
При замовленні товару від 1 одиниці - передоплата 500 грн за 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Два ключових |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 1.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість секцій | 2 |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1250 мм |
| Зовнішня ширина | 240 мм |
| Зовнішня глибина | 160 мм |
| Загальні | |
| Вага | 14.7 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Кількість збройових дул | 1 |
| Кількість автоматних дул | 1 |
| Максимальна висота дула | 1200 мм |
| Килимок | 1 |
| Ложементи | 1 |
| Відділення для патронів | True |
| Призначення | Для всіх типів зброї |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 195 ₴



